No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Liria përforcohet në mbrojtje

Liria përforcohet në mbrojtje

Skuadra e Ligës së Parë, Liria po vazhdon të përforcojë radhët e veta për edicionin e ri. Kjo skuadër gjatë ditës së sotme ka prezantuar qendërmbrojtësin korpulent, Jetlir Berisha, i cili ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me Lirinë.

“Që nga fillimi i përgatitjeve, Jetliri ka qenë i grumbulluar me ne. Shpresojmë që të arsyetoj besimin dhe i dëshirojmë suksese”, ka thënë drejtori Erxhan Dana, të hënën pas nënshkrimit të kontratës.

Nga ana tij, 20-vjeçari u shpreh i lumtur për vlerësimin. ‘Jam i lumtur për ofrimin e mundësisë. Liria është klub i madh dhe ëndërr e secilit. Shpresoj të arsyetoj besimin’, ka thënë Berisha, që u transferua nga skuadra e Ramiz Sadikut.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments