No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Këtu mund ta shikoni ndeshjen Tre Penne – Gjilani

Këtu mund ta shikoni ndeshjen Tre Penne – Gjilani

Gjilani do të debutojë të enjten në garat ndërkombëtare.

Kundërshtari i tyre në rrethin e parë parakualifikues të Ligës së Evropës është Tre Penne e San Marinos.

Ndeshja që luhet në San Marino do të transmetohet direkt ng televizioni kombëtar i San Marinos.

Ata do ta transmetojnë ndeshjen edhe përmes live streamit në uebfaqe wwwsanmarinortv.sm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments