No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Blend Baftiu arrin marrëveshje me Fenerbahçen

Blend Baftiu arrin marrëveshje me Fenerbahçen

Ylli i Ballkanit, Blend Baftiu ka arritur marrëveshje personale me Fenerbahçen. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur gazetari i SSK, Arlind Sadiku në llogarinë e tij.

“Blend Baftiu ka arritur marreveshje personale me Fenerbahçen. Zyrtaret e klubit turk jane ne negociata finale me zyrtaret e Ballkanit per shumen e transferimit dhe kane mbetur edhe disa detaje per t’u finalizuar kontrata”, ka shkruar Sadiku, duke u thirrur në burime të afërta me lojtarin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

Mbrëmjen e nesërme do të luhet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Bayern, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Champions League. Në kuadër...

Recent Comments