No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Tërmet te Barcelona, të gjithë në merkato / Shpëtojnë vetëm 4 lojtarë

Tërmet te Barcelona, të gjithë në merkato / Shpëtojnë vetëm 4 lojtarë

Humbja me Bayern Munchen me rezultatin 8-2 ishte një goditje shumë e fortë për ekipin e Barcelonës. Një tjetër dështim, një tjetër rezultat skandaloz dhe një vit pa asnjë trofe.

Drejtuesit janë nën akuzë, ndërsa presidenti Bartomeu nuk ka ndërmend të tërhiqet. Ai po bën gjithçka që të heqë përgjegjësinë nga vetja dhe ta kalojë te stafi teknik dhe lojtarët.

Setien është i larguar, por mediet spanjolle bëjnë me dije se të gjithë lojtarët janë në merkato. Shpëtojnë vetëm 4 emra që janë të paprekshëm si Messi, Ter Stegen, De Jong dhe Lenglet, të gjithë të tjerët mund të largohen.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments