No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Moussa Dembele: Mentaliteti i Lyonit ka ndryshuar

Moussa Dembele: Mentaliteti i Lyonit ka ndryshuar

Moussa Dembele është futur nga stoli dhe ka vendosur ndeshjen e luajtur nga Lyon-i kundër Manchester City-t në çerekfinalet e Champions League dhe duke i dhuruar skuadrës së tij një vend në gjysmëfinale.

Ai është zgjedhur lojtari i ndeshjes dhe ka thënë për RMC Sport:

“Kur je në stol nuk është gjithmonë e lehtë. Kur hyn në fushë kërkon të japësh gjithçka dhe unë e bëra këtë sot”.

“Mentaliteti i skuadrës ka ndryshuar dhe ne jemi një ekip i madh”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments