No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Lirim Kastrati debuton sonte te Dinamo pikërisht kundër ish-skuadrës

Lirim Kastrati debuton sonte te Dinamo pikërisht kundër ish-skuadrës

Lirim Kastrati e nis zyrtarisht sot aventurën me ekipin e tij të ri, Dinamo Zagreb.

Kastrati, i cili gjatë verës kompletoi transferimin te gjiganti kroat, debuton me fanellën e re kundër ish-skuadrës së tij, Lokomotiva Zagreb, shkruan lajmi.net.

Yllit nga Hogoshti i është besuar pozita e startuesit qysh në ndeshjen e parë, pas shkëlqimit që pati sezonin e kaluar me Lokomotivën.

Për ju që nuk dëshironi ta humbisni spektaklin e talentit kosovar, ndeshja fillon në orën 20:05. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments