No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Kriza ekonomike e Realit, mbrojtësi i majtë shitet në Serie A

Kriza ekonomike e Realit, mbrojtësi i majtë shitet në Serie A

Real Madridi po përjeton një krizë ekonomike prej pandemisë globale si shkak i COVID-19. Spanjollët duhet të shesin disa lojtarë që të mbushin arkën.

Emri i radhës që pritet të largohet është mbrojtësi Sertio Regulion. 23-vjeçari nuk ka vend në skuadër, pasi aty po luan Mendy dhe Marcelo.

Lojtari i “Los Blancosve” zhvilloi një sezon të mirë te Sevilla, pasi ishte i huazuar. Napoli ka shfaqur interes për mbrojtësin e krahut dhe me shumë mundësi do të kalojë në Serie A.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments