No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Europa League: Sevilla përmbys Unitedin, Suso dhe De Jong i dhurojnë finalen

Europa League: Sevilla përmbys Unitedin, Suso dhe De Jong i dhurojnë finalen

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK synon dy miqësore në “Fadil Vokrri” gjatë qershorit

Te Përfaqësuesja e Kosovës në futboll kishin planifikuar ta shfrytëzonin muajin qershor për një kamp stërvitor që do të përfshinte edhe zhvillimin...

City largohet nga Superliga, Ceferin i jep mirëseardhjen

Manchester City është skuadra e parë që largohet zyrtarisht nga Superliga, dhe pritet të ndiqet nga Chelsea, Manchester United, Arsenal, Liverpool dhe...

Ylli fiton pa problem, gjithçka vendoset në ndeshjen e tretë

Ylli ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me shifrat 76:89 (15:25, 19:30, 23:16, 19:18) në çerekfinale të “Play-off”-it në Superligën e...

Bayerni një fitore larg titullit, mposht Leverkusenin për 13 minuta!

Bayern Munich është vetëm një fitore larg titullit të 9-të kampion radhazi në Bundesliga. Edhe pa disa nga...

Recent Comments