No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Solskjaer kërkesë të veçantë për lojtarët: Shijojeni ndeshjen!

Solskjaer kërkesë të veçantë për lojtarët: Shijojeni ndeshjen!

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka folur për ndeshjen e radhës së Europa League. Ai pranon se Sevilla është kundërshtar i fortë, por pavarësisht kësaj do të mundohen ta kalojnë me sukses.

Jemi gati për duelin ndaj Sevilla, fizikisht dhe në aspektin mental. Kam një porosi për djemtë: duhet ta shijojnë këtë sfidë gjysmëfinale. Duam të hedhim një hap përpara dhe do të zbresim në fushë për t’u kualifikuar.

“Nuk duhet ta humbasim përqendrimin për asnjë moment, duhet të jemi 100% të fokusuar në atë që do të bëjmë. Ata janë të fortë dhe këtë sfidë mund ta fitojmë ose humbasim në çdo moment. Nuk duhet të harrojmë që është tepër e dhimbshme të mposhtesh në gjysmëfinale“, tha numri një i stolit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments