No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Rummenigge: Messi zikaltër? Interi nuk ka nevojë të blejë yje

Rummenigge: Messi zikaltër? Interi nuk ka nevojë të blejë yje

Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl Heinz Rummenigge, në një intervistë për “Sky Sport” ka folur edhe për zërat që e shohin Messin tek klubi zikaltër. “Messi tek Interi? Unë nuk i di planet e klubit zikaltër. Interi po shkon shumë mirë. Fitoi me siguri në Gjermani, kundër Leverkusen. Conte ka tashmë një ekip shumë të mirë në dispozicion. Gjëja e rëndësishme nuk është të blini yje, por lojtarët që vijnë të jenë të mirë dhe t’ju përforcojnë si ekip”, ka thënë Rummenigge.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments