No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ferdinand, i pamëshirshëm me yllin e Barçës: Po të isha në vend...

Ferdinand, i pamëshirshëm me yllin e Barçës: Po të isha në vend të tij…

Ndeshja e fundit e Barcelona-s në Champions League do të mbahet mend për një kohë të gjatë nga skuadra dhe tifozët katalanas.

Bayern ka shënuar tetë gola kundër ekipit të Setien, gjë që nuk kishte ndodhur kurrë më parë e të gjithë futbollistët kanë marrë nota shumë të ulëta, mes tyre ka qenë edhe Nelson Semedo, mbrojtësi i krahut portugez.

Rio Ferdinand nuk ka qenë aspak i butë kundrejt lojtarit të Barcelona-s. Portugezi është turpëruar nga Alphonso Davies, që e ka lënë në vend Semedo-n, duke i hapur rrugën golit të pestë të bavarezëve.

Ish-mbrojtësi i United ka bërë një koment të ashpër në rrjetet sociale, duke këshilluar lojtarin e Barçës që të largohej nga Instagram pas paraqitjes së bërë të premten në mbrëmje.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments