No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Davies është fenomen, Marcelo i habit të gjithë me komentin e tij

Davies është fenomen, Marcelo i habit të gjithë me komentin e tij

Aplhonso Davies është fenomeni i ri i futbollit europian. Mbrojtësi i krahut shfaqi një nivel të lartë në ndeshjen e fituar kundër Barcelonës me rezultatin 8-2. Futbollisti kanadez ishte shumë aktiv në ndeshjen e mbrëmshme.

Ai postoi disa foto nga takimi i luajtur në Portugali dhe nuk munguan dhe komentet pikante. ai që ra më shumë në sy ishte ai i Marcelos. Futbollisti brazilian i Real Madridit shfaqi simpatinë e tij për djaloshin e ri.

“Kur të shoh duke luajtur më sjell gëzim, djalosh”, – shkruan braziliani. Nuk ka munduar as falenderimi nga ana e kanadezit që natyrisht e konsideron shumë të rëndësishëm një koment të tillë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments