No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barça duhet të paguajë 5 mln euro nëse Bayern fiton Champions-in

Barça duhet të paguajë 5 mln euro nëse Bayern fiton Champions-in

Philippe Coutinho, një nga blerjet më të shtrenjta të historisë së Barcelona-s, mund t’u kushtojë akoma më shumë katalanasve nëse fiton Champions League me Bayern Munich.

Siç ka bërë të ditur Daily Mail, në fakt, në marrëveshjen e arritur me Liverpool-in është përfshirë një klauzolë speciale.

Sipas të përditshmes angleze, Barça do të duhet të derdhë edhe 5 milionë euro të tjera në arkat e Të Kuqve nëse ish-ylli i Inter-it do të triumfojë në Champions, pavarësisht nëse do ta bënte këtë me balugranat ose një skuadër tjetër.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Ish-futbollisti shqiptar ndërron jetë nga Covid-19

Covid-19 i ka marrë jetën ditën e sotme, ish-futbollistit të shquar të Turbinës, Ndriçim Beshiri, zemra e të cilit pushoi të rrahuri...

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Recent Comments