No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Umtiti pozitiv me COVID-19, a rrezikohet ndeshja ndaj Bayernit?

Umtiti pozitiv me COVID-19, a rrezikohet ndeshja ndaj Bayernit?

Barcelona konfirmoi se mbrojtësi Samuel Umtiti doli pozitiv nga COVID-19. Francezi nuk rrezikon ndeshjen kundër Bayern Munchen, pasi ai nuk ka udhëtuar me ekipin në Portugali.

Futbollisti është i dëmtuar dhe ka qëndruar në Spanjë. Sfida ndaj gjermanëve do të luhet normalisht, pasi të gjithë lojtarët e Barces u janë nënshtruar testeve të COVID-19.

Ata kanë rezultuar të gjithë negativë, kështu që do të jenë në dispozicion të trajnerit Setien për sfidën e sotme çerekfinale kundër kampionëve të Gjermanisë.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji të pihet më shumë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina përmes një postimi ka thënë se është i lumtur që 99% të llapjanëve e mbështetin.

“Nuk merremi me analista”: Nga Drita i reagojnë ashpër Granit Begollit për deklaratën kundrejt Xhevdet Shabanit

Nuk ka asnjë dyshim të vetëm se Xhevdet Shabani ka qenë futbollisti më i rëndësishëm te Drita e Gjilanit në vitet e...

Muharrem Sahitit komenton postin e ri në Federatën e Futbollit të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës në futboll nga muaji mars nis një mision të qartë, atë të kualifikimit në Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Recent Comments