No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Futbollisti i Barcelonës teston pozitiv me COVID-19 para ndeshjes me Bayern Munchen

Futbollisti i Barcelonës teston pozitiv me COVID-19 para ndeshjes me Bayern Munchen

Një lajm i befasishëm ka ardhur nga skuadra e Barcelonës. Ekipi katalanas njoftoi se mbrojtësi Samuel Umtiti ka dalë pozitiv me COVID-19 para ndeshjes së Champions League kundër Bayern Munchen.

Ekipi spanjoll doli me njoftim zyrtar ku lajmëroi se francezi doli pozitiv pas testeve të bëra ditën e enjte. Mbrojtësi nuk ka simptoma dhe është në gjendje të mirë. Ai është izoluar në shtëpi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments