No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Jetmir Topalli edhe zyrtarisht nënshkruan te Yeni Malatyaspor

Jetmir Topalli edhe zyrtarisht nënshkruan te Yeni Malatyaspor

Jetmir Topalli është futbollisti i ri i skuadrës së Superligës turke, Yeni Malatyaspor.

Lajmi është zyrtarizuar tashmë edhe nga faqja zyrtare e klubit turk.

“Klubi ynë ka arritur marrëveshje me futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Jetmir Topalli”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Topalli ediconin e fundit shkëlqeu në futbollin kosovar.

Në 38 ndeshje, shënoi tetë gola ndërsa dhuroi edhe një asistim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments