No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG bën "çmendurinë", eliminon Atalantan në frymën e fundit

PSG bën “çmendurinë”, eliminon Atalantan në frymën e fundit

E pabesueshme ajo që ndodh në Lisbonë. Në frymën e fundit, PSG gjen barazimin dhe fitoren duke përmbysur Atalantan dhe duke e lënë me një hidhërim të jashtëzakonshëm!

Në një ndeshje të dominuar nga kampionët e Francës, që kanë shpërdoruar mbi 5 raste të pastra për gol, me Neymar dhe Mbappe, pikërisht në frymën e fundit, fillimisht Marquinhos dhe më pas Chupo-Moting, gjejnë dy gola dhe fundosin ekipin italian, duke i fshirë ëndrrën dhe duke i kthyer në shtëpi…

Kalon skuadra e Tuchel në fazën gjysmëfinale, në një ndeshje plot emocione e cila u ndez në fillim dhe u “dogj” në fund!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments