No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ky është stafi i Arbnor Morinës te Arbëria

Ky është stafi i Arbnor Morinës te Arbëria

Arbëria ka konfirmuar shtabin e plotë teknik që do të drejtojë ekipin në edicionin e parë në Superligë.

Kryetrajner do të jetë Arbnor Morina, ndërsa ndihmës janë Ali Osmani, Agon Krasniqi, Arsim Tershani dhe Diamant Kadriolli.

Kjo është hera e parë që Arbëria do të luajë në Superligë në histori të klubit.

“KF Arbëria i deshiron mirëseardhje në familjen e madhe shtabit teknik të përbërë me kryetrajnerin Arbnor Morina, ndihmës trajnerin, Ali Osmani, ndihmës trajnerin, Agon Krasniqi, trajnerin kondicional Arsim Tershani dhe trajnerin e portierëve Diamant Kadriolli.

Shtabit teknik i deshirojm shëndet dhe punë të mbarë, dhe një stinor të mbushur me suksese dhe mbi të gjitha arritjen e objektivave“, njofton Arbëria.

Klubi pritet të bëjë disa transferime në afatin kalimtar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments