No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Fiton Hajdari vazhdon kontratën me Gjilanin

Fiton Hajdari vazhdon kontratën me Gjilanin

Skuadra nënkampione, Gjilani ka siguruar shërbimet e futbollistit të spikatur Fiton Hajdari edhe për dy vite. Lajmin e ka konfirmuar vet futbollisti në profilin e tij në facebook. “Kam kënaqësinë të ju informoj se kam arritur marrëveshjen për vazhdimin e kontratës dhe do të vazhdoj edhe për dy sezonet e ardhshme ta përfaqësoj skuadrën e Gjilanit ⚪🔴”, ka shkruar Hajdari.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments