No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Edhe një lojtar e braktis Flamurtarin

Edhe një lojtar e braktis Flamurtarin

Edhe një futbollist është larguar nga skuadra e Flamurtarit pas përfundimit të këtij edicioni.

I larguari i radhës është Festim Krasniqi, i cili ka falënderuar klubin dhe futbollistët, derisa iu ka uruar kuqezinjve rikthim të shpejtë në Superligë.

“Falenderoj klubin Kf Flamurtari per bashkepunimin. Falenderoj te gjithë bashkelojtaret, stafin e trajnereve, tifozet dhe zotri Agim Hasani”.

“Nga sot do te jem lojtar i lire, klubit i deshiroj rikthim sa me te shpejte ne Superligë”, ka shkruar Festim Krasniqi.

Flamurtari do të bëjë pjesë në Grupin B të Ligës së Parë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments