No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Ilir Avdyli ndahet me Kukësin

Ilir Avdyli ndahet me Kukësin

Ilir Avdyli i ka dhënë fund bashkëpunimit me Klubin Futbollistik “Kukësi”, teksa ka njoftuar për ndarjen përmes një publikimi në llogarinë e tij sociale “Facebook”.

Avdyli ka falenderuar klubin e Kukësit dhe i ka uruar suksese në vazhdim.

“Faleminderit për të gjitha FK Kukësi.. dhe shumë suksese ne vazhdim”, ka shkruar Ilir Avdyli.

Portieri nga Llapi me parë në Kosovë ka mbrojtur ngjyrat e: Drenicës, Llapit, Hajvalisë, Kekut dhe Ferizajit.

Ndërsa në Shqipëri: Tiranës, Kamzës dhe së fundmi Kukësit. Kurse në Maqedoni ekipit shqiptar nga Tetova, Shkëndijës.

Artikulli paraprakLakers rikthehen te fitorja
Artikulli i ardhshëmLegjenda Casillas pensionohet

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments