No menu items!
Ballina KRYESORE Edhe Kushtrim Shabani largohet nga Gjilani

Edhe Kushtrim Shabani largohet nga Gjilani

Një tjetër futbollist është larguar nga skuadra e Gjilanit pas përfundimit të edicionit 2019/20.

Është ky Kushtrim Shabani, i cili sot ka konfirmuar ndarjen me bardhekuqtë, duke mos pritur fare ndeshjet në parakualifikimet e Europa League.

Shabani ka falënderuar të gjithë anëtarët e klubit dhe presidentin Florim Zuka për mbështetjen e vazhdueshme.

“Nga sot më nuk do të jem pjesë e SC Gjilanit!

Një sërë falenderimesh shkojnë per Presidentin, drejtorët, bashkelojtarët,stafin e klubit dhe tifozerine e klubit ultras Skifterat per perkrahjen.

Gjithashtu SC Gjilanit i deshiroj shumë suksese ne Arenen nderkombetare”, njoftoi Shabani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments