No menu items!
Ballina KRYESORE Potoku vazhdon me Ballkanin edhe për tri vjet

Potoku vazhdon me Ballkanin edhe për tri vjet

Njëri nga futbollistët më në formë në kampionatin sapo përfunduar të Kosovës, Arbër Potoku nuk e ka ndërmend të ndërrojë mjesdis.

Edhe pse mbrojtësi i Ballkanit kishte disa oferta ai vendosi të vazhdojë kontratën edhe për tre sezone.

Lajmin e ka bërë publik skuadra e Ballkanit që ka njoftuar se Potoku ka vazhduar për tri sezone.

“Arbër Potoku i mbetet besnik klubit të qytetit edhe për 3 sezone.

Na priftë e mbara super Potoku”, ka shkruar FC Ballkani.

Klubi portokallezi sivjet mbeti pa trofe, edhe pse deri në ndeshjet e fundit ishte në luftë si për titull ashtu edhe për Kupën e Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Fitojnë Ballkani e Trepça ‘89

Ballkani dhe Trepça ’89, kanë shënuar fitore identike në ndeshjet e xhiros së 23 të Superligës së Kosovës në futboll. Skuadra e Ballkanit e...

Ish-futbollisti i Kosovës parashikon: Bledi Shkëmbi apo Bledar Devolli, humbja njërin mund ta lë pa punë

Elita e futbollit kosovar sot sjell një ndeshje jashtëzakonisht interesante dhe të fortë. Fjala është për përballjen Ballkani – Drenica e cila luhet në Suharekë...

Recent Comments