No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ter Stegen në shënjestër, dy klube “big” trembin Barcelonën

Ter Stegen në shënjestër, dy klube “big” trembin Barcelonën

Barcelona ka një mision të vështirë: rinovimin e kontratës me portierin Marc-Andre ter Stegen. Në kampin katalanas ka optimizëm për nënshkrimin e marrëveshjes së re dhe bisedimet sikurse dihet nisën që para pandemisë.

Cadena Ser raporton tani se Barcelona po bën çmos që të rinovojë me portierin, por gjërat po bëhen më të vështira për shkak të ofertave që ka marrë nga dy klubet të rëndësishme europiane. Kjo i vështirëson bisedimet.

Klubet që e duan ter Stegen janë Bayern Munich dhe Chelsea, që po kërkojnë për portierë cilësorë. Gjermani këtë kusht e plotëson dhe jo më kot edhe Barcelona po mundohet të të nënshkruajë sa më parë marrëveshjen e re me portierin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments