No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Mediat turke: Visar Bekaj në Turqi ose Gjermani

Mediat turke: Visar Bekaj në Turqi ose Gjermani

Njëri prej portierëve më të mirë që ka prodhuar futbolli kosovar prej vitesh, Visar Bekaj, mund të lë Superligën tonë në afatin kalimtar të verës.

Gardiani prishtinas mund të vazhdojë karrierën në Gjermani apo Turqi, përcjellë Olle.

Për të ardhmen e tij kanë shkruar sot mediat turke, si “Fanatik” apo “Haberler”.

“Bekaj, 23-vjecari që luan me Prishtinën në Kosovë, mund të jetë ardhja e re në kampionatin turk”.

“Ai më parë ishte në shënjestër të Beshiktashit, por ka mundësi të shkojë edhe në Gjermani te Hoffenheim apo Hamburg”, shkruhet mes tjerash në gazetat turke sot.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments