No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Valon Berisha e nis aventurën te Reims

Valon Berisha e nis aventurën te Reims

Valon Berisha ka dal në stërvitjen e parë te Reims në Francë.

Mesfushori i Kosovës vetëm pak ditë më parë ishte prezantuar te kjo skuadër.

Berisha ishte i huazuar te Fortuna Dusseldorfi edicionin e kaluar, ndërsa nga edicioni i ri, do ta vazhdojë karrierën te klubi francez.

Gjatë ditës së sotme, Berisha ia ka bërë “sefte” me Reimsin duke u paraqitur për herë të parë në stërvitje.

“Stërvitja e parë”, ka shkruar Reims në “Twitter” duke publikuar disa fotografi të Berishës.

Ndryshe, në Reims, Berisha do të luajë përkrah yllit tjetër të Kosovës, Arbër Zeneli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments