No menu items!
Ballina SUPERLIGA Met Millaku largohet nga KF Feronikeli!

Met Millaku largohet nga KF Feronikeli!

Met Millaku ka ndarë rrugët me Feronikelin.

Futbollisti nga Klina e ka bërë lajmin të ditur në llogarinë e tij zyrtare në Facebook.

“Dua të iu njoftoi se pas 1 viti e gjysmë nga sot nuk jam pjesë e KF Feronikelit”.

“Dua t’i falendëroj trajnerët, kryesinë e klubit,  bashkëlojtarët dhe të gjithë tifozët për përkrahjen dhe kohën e kaluar së bashku”, ka shkruar mes-tjerash Millaku.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments