No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Vjen largimi i parë te Flamurtari

Vjen largimi i parë te Flamurtari

Një ditë pas largimit nga Superliga e Kosovës në futboll, ka ardhur largimi i parë nga skuadra e Flamurtarit të Prishtinës.

Është Arsim Prepolli, ai i cili i ka dhënë fund bashkëpunimit me kuqezinjtë e kryeqytetit.

Ai ishte në rolin e ndihmës-trajnerit te Flamurtari.

“Që nga sot nuk do të jem pjesë e Flamurtarit. Dua t’i falënderoj të gjithë për bashkëpunimin. Suksese dhe iu deshirojë rikthim sa më të shpejt në Superligë”, ka shkruar Prepolli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

Recent Comments