No menu items!
Ballina SUPERLIGA Llapi vazhdon kontratën me mesfushorin e spikatur

Llapi vazhdon kontratën me mesfushorin e spikatur

Llapi ka vazhduar kontratën me mesfushorin, Arbnor Ramadani.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Llapit, minuta më parë.

“Mesfushori me më së shumti paraqitje (29 gjithsejt, 28 kampionat/1 kupë) për Llapin në edicionin që sapo e përmbyllëm, Arbnor Ramadani ka vazhduar kontratën edhe për 1 vit. Ramadani i vërshuar nga ofertat e shumta, ka vendosur që t’i qëndroj besnik KF Llapit edhe për një edicion tjetër, kështu që ai tashmë hyn në vitin e tretë që është pjesë e skuadrës.

Ramadani këtë edicion ka qenë titullar i padiskutueshëm duke zhviluar 29 ndeshje në total duke realizuar 4 gola dhe 4 asistime”, shkruan faqja zyrtare.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji të pihet më shumë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina përmes një postimi ka thënë se është i lumtur që 99% të llapjanëve e mbështetin.

“Nuk merremi me analista”: Nga Drita i reagojnë ashpër Granit Begollit për deklaratën kundrejt Xhevdet Shabanit

Nuk ka asnjë dyshim të vetëm se Xhevdet Shabani ka qenë futbollisti më i rëndësishëm te Drita e Gjilanit në vitet e...

Muharrem Sahitit komenton postin e ri në Federatën e Futbollit të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës në futboll nga muaji mars nis një mision të qartë, atë të kualifikimit në Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Recent Comments