No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Labinot Osmani ndahet me Llapin

Labinot Osmani ndahet me Llapin

Labinot Osmani nuk do të jetë më pjesë e Llapit. Lajmi është konfirmuar vetë nga futbollisti vushtrrias në llogarinë e tij në Facebook.

“Përmes këtij postimi deshta të iu informoj që kam përfunduar kontratën me KF Llapin.

Tash e tutje jam lojtar i lirë. Falënderoj bashkëlojtarët dhe tifozët. Llapit i dëshiroj suksese”, ka shkruar Osmani.

Kujtojmë, Llapi gjatë ditës së sotme ka vazhduar kontratën me mbrojtësin, Elvis Prençi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Manchester City blindon Foden me një rrogë marramendëse

Phi Foden ka shpërthyer. Në përballjen e dyfishtë kundër Borussia Dortmund në çerekfinalet e Champions League ka qenë vendimtar në të dy ndeshjet, për...

Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Bayern Munich e mbyll pjesën e parë në fushën e Wolfsburg me rezultatin 3-1. https://streamable.com/7jwios Pas fillimit super të djemve të Hansi Flick me golin e...

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Recent Comments