No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR 3 klube angleze duan shërbimet e Coutinhos!

3 klube angleze duan shërbimet e Coutinhos!

E ardhmja e Philippe Coutinhos është gjithnjë e më larg Barcelonës. Prej kohësh klubi blaugrana ka nisur kontaktet me klube të tjera për shitjen përfundimtare të brazilianin i cili nuk do të blihet nga Bayern Munich kur t’i përfundojë kontrata me kampionët e Gjermanisë. Sipas asaj që shkruan gazeta katalanase Sport, e ardhmja e Coutinhos me shumë gjasa do të jetë në Premier League. Leicester City, Arsenal dhe Tottenham janë tre opsionet kryesore për të ardhmen e futbollistit brazilian, kartoni i të cilit për momentin nga transfermarkt vlerësohet 56 milionë euro, shifër shumë e ulët kjo nga 145 milionë eurot që shpenzoi Barça për ta blerë nga Liverpooli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments