No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zenit fiton Kupën e Rusisë, por Ivanovic i prish festën (video)

Zenit fiton Kupën e Rusisë, por Ivanovic i prish festën (video)

Zenit-t ka festuar edhe në Kupën e Rusisë.

Pasi ka fituar kampionatin, klubit rus i ka mjaftuar një gol i Dzyuba me penallti, për të ngritur në qiell një trofe tjetër.

Por, fatkeqësisht, festa është prishur menjëherë nga një aksident i vogël. Kapitenit Ivanovic, në fakt, i ka shpëtuar nga duart trofeu dhe është thyer.

Imazhet e festës dhe të aksidentit po bëjnë xhiron e internetit.

Pavarësisht nga kjo festa ka vazhduar, me ekipin që ka marrë një pritje të nxehtë në aeroport nga tifozët.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Ahmeti flet për përballjen e nxehtë me Prishtinën: Edhe një pikë nuk është keq!

Stinori pranverorë në Superligën e Kosovës në futboll po duket shumë më i nxehtë sesa është parashikuar. Lufta si për titull ashtu edhe për ekzistencë...

Recent Comments