No menu items!
Ballina SPORTE TJERA Ylli vazhdon kontratën me ‘yllin’ e skuadrës

Ylli vazhdon kontratën me ‘yllin’ e skuadrës

KB Ylli është skuadra e vetme në Superligën e Kosovës në basketboll, që ka lëvizur në organizim dhe forcim të skuadrës.

Klubi nga Suhareka në njoftimin e fundit kanë bërë të ditur se kanë arritur marrëveshje me yllin e tyre nga Mitrovica, Samir Zekiqi.
“Ju kemi thene qe nuk do prezantim!

Samir Zekiqi eshte me ne”, ka shkruar KB Ylli.

Përpos Samirit, Ylli ka arritur marrëveshje edhe me trajnerin Dragan Radovic dhe ka transferuar basketbollistin shqiptar nga SHBA, Blend Avdili që luan në pozitat 3/4.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments