No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR ‘Shpërthen’ ish-lideri i Plisave: Nga sot kurrë më në stadium, deri në...

‘Shpërthen’ ish-lideri i Plisave: Nga sot kurrë më në stadium, deri në largim të kryesisë aktuale!

Në pjesën e parë luajtën futboll. U duk se futboll do të luajnë edhe pas golin të epërsisë në minutën 62.

Por, pas këtij goli, Prishtina e Armend Dallkut që krenohej me lojën korrekte lëshoi bajrakun.

Lojtarët kryeqytetas krijuan autostradë për mitrovicasit, të cilëve golin ua mohonte çdo 2-3 minuta Visar Bekaj.

Portieri hero deri në ato momente, e luajti rolin e të lënduarit për të mos u bërë komedian. U largua nga fusha. 89shi me këtë rast kreu obligimin, shënoi golat e lehtë që priteshin për çdo çast.

Kështu pas kësaj shfaqje, ish-lideri i Plisave, Albert Kastrati ka shkruar se nuk do ta sheh më Prishtinën përdersa në klub qëndron kjo kryesi.

Më poshtë, postimi i Kastratit:

 

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments