No menu items!
Ballina KRYESORE Korab Hasani: Turp kur Prishtina flet për futboll, klub “mizivir”!

Korab Hasani: Turp kur Prishtina flet për futboll, klub “mizivir”!

Flamurtari i Prishtinës është bërë ekipi i katërt që këtë vit ka rënë nga elita e futbollit kosovar.

Me humbjen e sotme ndaj Gjilanit, dhe fitoren e 89-shit ndaj Prishtinës, Flamurtarit i është dashur të pajtohet me fatin e tyre.

Kurse, i zhgënjyer me humbjen e Prishtinës në Mitrovicë, ka mbetur ish-futbollisti i Flamurtarit, Korab Hasani.

Hasani, që tani është pjesë e Arbërisë, ka shkruar se duhet të kenë marre drejtuesit dhe trajnerët e Prishtinës pas humbjes nga 89-shi.

Më poshtë postimi i tij:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments