No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Solskjaer e do sulmuesin e Bayern Munichut

Solskjaer e do sulmuesin e Bayern Munichut

Manchester United po mendon për një sulmues krahu dhe emri që ka dalë në skenë është ai i Kingsley Coman. Sulmuesi i Bayern Munchut mund të humbasë formacionin sezonin e ardhshëm, pasi afrimi i Sanes dhe Gnabry në krahun tjetër mund të bëjnë që francezi të mbetet në stol.

24-vjeçari është shumë i talentuar, por trupi i tij është i dobët. Ai ka patur shumë dëmtime dhe bavarezët kanë frikë se mund të dëmtohet sërish, prandaj ndërhynë në merkato. “Djajtë e kuq” nga krahu tjetër nuk kanë menduar për diçka të tillë dhe duan thjeshtë ta afrojnë në skuadër.

Athletic shkruan se trajneri Ole Gunnar Solskjaer e do me patjetër francezin dhe diçka të tillë ua ka bërë me dije dhe drejtuesve të klubit. Mbetet për t’u parë se si do të shkojnë bisedimet mes palëve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments