No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ibra me mesazh unik: Nuk jam si ju, ky është vetëm fillimi!...

Ibra me mesazh unik: Nuk jam si ju, ky është vetëm fillimi! (Video)

Zlatan Ibrahimovic është legjendë! Ai ka shkruajtur emrin e tij në historinë e futbollit dhe arrin të ndryshojë fatin e skuadrave dhe në moshën 38-vjeçare. Milani i këtij sezoni i falet veteranit. Suedezi nuk është prej atyre që dorëzohet dhe së fundmi e ka konfirmuar se nuk ka ndërmend të ndalet me anë të një videoje që ka shpërndarë në rrjetet sociale.

“Ju mendoni se kam mbaruar, se karriera ime do të përfundojë së shpejti. Ju nuk më njihni mua! Mu desh të luftoja gjatë gjithë jetës time, askush nuk besonte tek unë, kështu që duhej të besoja te vetja.

“Disa njerëz donin të më thyenin, por më bënë më të fortë. Disa donin të më shfrytëzonin, por më bënë më të zgjuar. Tani mendoni se kam mbaruar? Për të gjithë ju, kam vetëm diçka për të thënë: Nuk jam si ju, sepse nuk jam në vendin tuaj. Unë jam Zlatan Ibrahimovic dhe ky është vetëm fillimi!”

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments