No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Stadiumi i Istogut si asnjëherë më parë

Stadiumi i Istogut si asnjëherë më parë

Klubi i Futbollit “Istogu” ka publikuar foto të stadiumit “Demush Mavraj”.

Stadiumi dhe fusha duken si asnjëherë më parë.

Madje, bazuar në fotot, duke se i ngjan edhe stadiumeve moderne.

Edhe fusha duket në gjendje shumë të mirë.

Skuadrat e Ligës së Parë do t’ia kenë lakmi të luajnë në këtë stadium, teksa Istogu hyn në edixionin e ri me ambicie të mëdha për ta siguruar ngjitjen në elitë, ndonëse konkurrenca do të jetë shumë e fortë..

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments