No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Babai i Messi's:"Nuk përjashtohet mundësia e kalimit të Messit në Itali"

Babai i Messi’s:”Nuk përjashtohet mundësia e kalimit të Messit në Itali”

Lionel Messi mund të largohet nga skuadra e Barcelonës. Një lajm që ishte në ajër në ditët e mëparshme, por që mund të konkretizohet në vazhdim. Lëvizja e fundit e familjes së argjentinasit të lë shumë dyshime për një kalim të mundshëm në Itali.

“Radio RAI” shkruan se babai i Messit, Jorge, ka blerë një shtëpi në Itali. Ai ka marrë një partament në Lombardi, në një nga lagjet më të njohura të qytetit. Një blerje e tillë të krijon dyshime për mundësinë e kalimit në Milano të Messit.

Milani sigurisht që nuk ka kapacitetin e duhur për të blerë Messin momentalisht, ndërsa Interi ka qenë gjithmonë një mundësi reale. Babai i Messit është dhe agjenti i tij dhe nuk përjashtohet mundësia e kalimit të Messit në Itali. Argjentinasi e ka shprehur hapur se nuk është i lumtur në Camp Nou.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments