No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Urimi unik i Munishit për Dritën: Urime diplomimin në shkencat matematikore, faleminderit...

Urimi unik i Munishit për Dritën: Urime diplomimin në shkencat matematikore, faleminderit Gjilanit dhe Florim Zukës

Ismet Munishi ka uruar Dritën për “diplomimin në shkenca matematikore”.

Trajneri i Ballkanit ka publikuar një postim interesant në Facebook, ku mes tjerash ka falënderuar Gjilanin për mikpritje.

Më poshtë postimi i plotë i Munishit:

Nga njeriu i madhë mësoni edhe kur ai heshtë. Masi po doni mund edhe te flasë.

Urime diplomimi ne shkencat matematikore, vetem ne kete menyrë mundë të ju uroj titullin.

Kampion nuk është ai që fiton gjethqysh. Kampion është ai që nuk dorzohet kurrë.

E falenderoj Florim Zuken për mikpritje klubin Sc Gjilani per lojë fer dhe korrekte. Sot bëmë nje lojë fantastke.

Edhe pse jemi rival do ti qmojë gjithmonë vlerat tuaja burrërore dhe kontributin tuaj ne futbollin kosovar”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Fitojnë Ballkani e Trepça ‘89

Ballkani dhe Trepça ’89, kanë shënuar fitore identike në ndeshjet e xhiros së 23 të Superligës së Kosovës në futboll. Skuadra e Ballkanit e...

Ish-futbollisti i Kosovës parashikon: Bledi Shkëmbi apo Bledar Devolli, humbja njërin mund ta lë pa punë

Elita e futbollit kosovar sot sjell një ndeshje jashtëzakonisht interesante dhe të fortë. Fjala është për përballjen Ballkani – Drenica e cila luhet në Suharekë...

Mesut Ozil i pafat, mbyll sezonin pas dëmtimit të rëndë në gju

Mesut Ozil u largua nga Arsenali në janar dhe iu bashkua skuadrës së Fenerbahce, me dëshirën për të fituar titullin kampion në Turqi. Gjithsesi...

Recent Comments