No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Kastriot Rexha tallet keq me rivalët e Gjilanit: Si luana luftojshin për...

Kastriot Rexha tallet keq me rivalët e Gjilanit: Si luana luftojshin për Dritën

Drita është shpallur kampion për herë të tretë në histori. Klubi gjilanas ka festuar pas barazimit të Gjilanit me Ballkanin (2-2) në kuadër të xhiros së 32-të dhe është hedhur menjëherë në festë, raporton Gazetasheshi.com.

Futbollistët dhe stafi teknik i Dritës ishin mbledhur së bashku për ta shikuar këtë ndeshje, teksa e festuan rezultatin final të ndeshjes.

Sulmuesi i kësaj skuadre, Kastriot Rexha, ka tallur keq rivalët e Gjilanit, teksa pas ndeshjes ka shkruar:

“Si Luana luftojshin per Driten”.

Fotografia e Kastriot Rexha
Kujtojmë që ky është titulli i tretë radhazi për Kastriot Rexhën, ndërkohë i dyti me fanellën e Dritës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments