No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Nuhiu: Na mungoi freskia, por fitorja na e bën punën më të...

Nuhiu: Na mungoi freskia, por fitorja na e bën punën më të lehtë

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu pas fitores së sotme kundër Drenicës, 1:0, tha se skuadrës së i mungojë freskia për ta mbyllur ndeshjen më herët.

“Na mungojë freskia sepse ndeshjet po janë shumë afër, krijuam por nuk kishim freski të shënojmë edhe golin e dytë që më pas të jemi më të qehtë”, tha fillimisht Nuhiu në SSK.

“Tre pikshi na bën më të lehtë punën dhe presim ndeshjen e fundit të kampionatit për të parë se çfarë po ndodh”.

“Gjithsesi, në duelin e sotëm e gjitha ishte nën kontrollin tonë, dhe Drenica nuk na rrezikojë fare sot”, përfundoi Nuhiu.

Me fitore, Drita tashmë ka 68 pikë, katër më shumë se Gjilani që gjendet në pozitën e dytë, dhe pesë më shumë se Ballkani një pozitë më poshtë.

Kujtojmë, nesër po në të njëjtin stadium luajnë Gjilani e Ballkani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Faqja e UEFA-s ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit me një video nga het-triku ndaj Azerbejxhanit

Faqja zyrtare e UEFA-s në Twitter ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit Arbër Zeneli me anë të një video nga het-triku i tij i paharrueshëm...

Joshua provokon Fury: E pres në duel, ai e di që unë jam “shefi”

Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë (kategoritë IBF, WBA e WBO) u shpreh se është i gatshëm të duelojë kudo...

Ja kush janë 10 futbollistët më të shtrenjtë në botë

“KPMG Football Benchmark” ka përpiluar listën e 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë, duke përjashtuar sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund, Haaland, çmimi i...

Recent Comments