No menu items!
Ballina SHOWBIZZ E dashura e Ronaldos “çmend” ndjekësit me pozat nga shtrati

E dashura e Ronaldos “çmend” ndjekësit me pozat nga shtrati

Georgina Rodriguez është kthyer në një ndër personazhet publikë më të pëlqyer dhe më të komentuar. Bukuroshja nga Argjentina, që u bë e njohur pas lidhjes me futbollistin e famshëm Cristiano Ronaldo merr gjithmonë vëmendje me fotot që shpesh ndan në rrjete sociale, ku nuk mungojnë as ato provokative.

Së fundmi, Georgina ka postuar disa foto nga nga shtrati, ku si gjithmonë shfaqet mjaft e kuruar dhe joshëse. E veshur me një fustan të kuq, ndërsa mban një trëndafil në dorë, Georgina ka treguar edhe njëherë se di si ta tërheqë vëmendjen.

Përveç se është shumë e përkushtuar ndaj fëmijëve, Georgina një vëmendje të veçantë i kushton dhe stërvitjes, dhe falë punës së palodhshme ajo ka një fizik perfekt që nuk nguron ta ekspozojë në çdo dalje të saj.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments