No menu items!
Ballina KRYESORE Ballkani i bashkuar, i çon 'selam' Gjilanit

Ballkani i bashkuar, i çon ‘selam’ Gjilanit

Skuadra e Dritës me fitoren e sotme i ka vënë në presion dy skuadrat përcjellëse Gjilanin dhe Ballkanin, të cilat nesër do të ballafaqohen në stadiumin e qytetit në Gjilan. Barazimi eventual e shpall automatikisht Dritën kampione, derisa humbja për të dyja skuadrat do të thotë edhe përfundim i ëndrrës për ta fituar titullin.

Megjithatë, atmosfera para kësaj ndeshjeje tejet të rëndësishme në kampin e skuadrës nga Suhareka është fantastike. Një gjë të tillë e dëshmon edhe fotografia e shpërndarë nga presidenti i këtij klubi, Arsim Kabashi në rrjetet sociale, ku skuadra shihet më e bashkuar se kurrë. Numri një i klubit portokalli e ka vendosur foton dhe mbishkrimin “Poker, All in”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments