No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Tefik Malokut në derbin e javës së 32-të, Genc Nuza në derbin...

Tefik Malokut në derbin e javës së 32-të, Genc Nuza në derbin e kryeqytetit

Xhiro e parafundit në IPKO Superligën e Kosovës në futboll do të zhvillohet nesër dhe pasnesër.

Drita – Drenica, do të hap këtë xhiro, me duelin që zhvillohet të martën nga ora 17:00, takim ky që i është besuar gjyqtarëve, Selim Isufi me ndihmësit: Preniqi, Mehmeti, Zasella, Shala e Ejupi.

Kurse, derbi i kësaj jave, Gjilani – Ballkani do të drejtohet nga Tefik Maloku, i ndihmuar nga pesëshja tjetër: Berisha, Morina, Baliqi, Çaka e Ceroviku.

Ndërsa, derbin e kryeqytetit, Prishtina – Flamurtari, i është besuar një prishtinasi, bëhet fjalë për Genc Nuzën.

Më poshtë të deleguarit e plotë:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shpërthen Pirlo: Shikoni ndeshjet dhe pastaj komentoni, do më tregoni ju se çfarë duhet të bëj?!

Zhgënjimi për barazimin ndaj Veronës ka qenë i madh në kampin e Juventusit dhe kjo gjë u pa qartë edhe te trajneri Andrea Pirlo,...

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

Recent Comments