No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zidane lë në shtëpi shumë yje për ndeshjen e fundit të kampionatit

Zidane lë në shtëpi shumë yje për ndeshjen e fundit të kampionatit

Sonte Real Madrid luan ndeshjen e fundit të kampioantit spanjoll për këtë sezon. Madrilenët do përballen me Leganes në trasnfertë, në një takim që vlen vetëm për statistika pasi titulli ëshët fituar tashmë. Trajneri Zidane ka publikuar listen e të ftuarve, ku ka vendosur që disa lojatrë të lejë pushim.

Bëhet fjalë për Hazard, James dhe Bale, me këtë të fundit që me shumë mundësi do largohet nga ”Loss Blancos”. Sa i përket belgut Hazard, ”timonieri” nuk ka preferuar të rrezikojë pasi ai nuk është në formën e tij më të mirë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Faqja e UEFA-s ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit me një video nga het-triku ndaj Azerbejxhanit

Faqja zyrtare e UEFA-s në Twitter ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit Arbër Zeneli me anë të një video nga het-triku i tij i paharrueshëm...

Joshua provokon Fury: E pres në duel, ai e di që unë jam “shefi”

Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë (kategoritë IBF, WBA e WBO) u shpreh se është i gatshëm të duelojë kudo...

Recent Comments