No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Trepça'89 i reagon Fidan Hasanit; Mos u merr me klubin tonë!

Trepça’89 i reagon Fidan Hasanit; Mos u merr me klubin tonë!

Ish-futbollisti i Flamurtarit të Prishtinës, Fidan Hasani dje me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook, e ka quajtur si ndeshje pothuajse të trukuar, duelin në mes të Trepçës 89 dhe Llapit.

Sipas Hasanit, ndeshja ishte luajtur 100 minuta deri në monentin kur 89-shi ka fituar takimin.

Ndaj këtij postimi ka reaguar skuadra nga Mitrovica, që sipas tyre Hasani nuk ka fakte për një analiz të till.

89-shi, gjithashtu shkruan se në rast se do të ketë gjëra të tilla në vazhdim, klubi do të bën edhe padi juridike ndaj tyre.

Më poshtë reagimi i 89-shit:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments