No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Klopp mund të humbasë beniaminin e tij

Klopp mund të humbasë beniaminin e tij

Trajneri Jurgen Klopp nuk dëshiron që të humbassë mbrojtësin Dejan Lovren në këtë afat kalimtar, por duket se diçka e tillë do të ndodhë. Kroati ka humbur pozicionin e titullarit dhe me gjasa nuk do ta fitojë as për sezonin e ardhshëm, aq më tepër që Liverpooli po kërkon për një mbrojtës qendre.

31-vjeçari ka një ofertë nga Zenit St Petersburg për të kaluar në Rusi. Klubi rus ka ofruar 10 milionë euro për mbrojtësin, por “Redsat” duan ta çojnë shifrën në 15 milionë sipas asaj që shkruan Dailymail.

Lojtari nuk është shumë i joshur nga ideja e Rusisë, por gjithçka mund të ndodhë, pasi dëshiron të luajë. Lovren nuk do që të humbasë as fanellën e kombëtares së Kroacisë. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Përballje gjigantësh në Ligën e Evropës

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për 1/16 e finales së Ligës së Europës. Shorti ka sjellë...

KOK-u po përgatitet për një Kuvend të zjarrtë

Komiteti Olimpik i Kosovës përkatësisht Bordi Ekzekutiv ka caktuar dje datën e mbajtjes së Kuvendit zgjedhor në institucionin më të lartë të...

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Recent Comments