No menu items!
Ballina Opinione Batatina i ka zakonisht dy opsione për t'u arsyetuar!

Batatina i ka zakonisht dy opsione për t’u arsyetuar!

Shkruan: Kushtrim Maliqi

Tahir Batatina alias “Jose Mourinho” i futbollit kosovar, me gjase ka vendos me e batis KF Llapin.

Ai, zakonisht i ka dy opsione per me u arsyetu nga deshtimi:

1: Kur humb per shkak se mundin, e akuzon kryetarin Agim Ademi se gjyqtaret kane qene te porositur.

2: Kur humb edhe pse mundet me fitu, me ekipe te dobta, kete e bene sepse i trukon ndeshjet.

Prokurori Besim Kelmendi deklaroi se eshte duke e trajtuar seriozisht ndeshjen Trepça 89 – KF Llapi dhe nese ka mjafte deshmi, dashakeqinjet e sportit te Kosoves do te ndeshkohen.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Recent Comments