No menu items!
Ballina KRYESORE Konfirmohet lëndimi i Marash Kumbullës

Konfirmohet lëndimi i Marash Kumbullës

Hellas Verona ka konfirmuar se Marash Kumbulla po vuan nga një tërheqje muskulore e shkallës së parë në këmbën e djathtë. Një lajm i keq për trajnerin Ivan Juric që nuk do ta ketë në dispozicion futbollistin në ndeshjen kundër Atalantës.

Klubi italian ka dalë me një qëndrim zyrtar në lidhje me dëmtimin e mbrojtësit tonë. Kumbulla duhet të qëndrojë pushim deri sa të kalojë këtë problem muskulor. Ai ka qenë një ndër lojtarët më të dalluar të Veronës.

Shqiptari me shumë mundësi sezonin tjetër do të shohë për të lëvizur në një ekip tjetër. Lazio dhe Interi janë në garë për 20-vjeçarin, ndërsa kryeqytetasit duken më afër shtatlartit tonë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments